Ministranci

przy parafii Świętego Stanisława Kostki w Gdyni


#1 2008-09-29 12:28:01

o. Piotr

Prefekt

Zarejestrowany: 2008-09-13
Posty: 21
Punktów :   

Ogłoszenia 29.IX.2008

Drodzy Bracia!
Serdecznie Was pozdrawiam.
1. Przypominam, że następna zbiórka ministrantów odbędzie się 4 października (sobota, godz. 10.00), a kandydatów na ministrantów 5 października (niedziela, godz. 11.00). Proszę, aby ministranci zapoznali się z 3 rozdziałem Listu do Filipian św. Pawła. Będziemy się zastanawiać, kim był Paweł przed swoim nawróceniem.
2. Oprócz tego przypomnimy sobie jak wygląda rok kościelny. Sebastian P. przygotuje dla nas "wykres kołowy" a Paweł M. "wykres górski". Może być interesująco!
3. Przypominam, że wciąż trwa sonda dotycząca wyboru naszego nowego Prezesa. Zachęcam do oddawania głosów. Mam już głosy kandydatów, więc proszę, aby już kadydaci nie głosowali, ok? A ministrantów proszę, aby się nie ociągali!
4. W przyszłą sobotę (4 października) ruszamy z salą gimnastyczną. Spotykamy się o godz. 13.30 przed Liceum Jezuitów. Kończymy o 15.15. Obowiązuje obuwie z białą podeszwą, które nie jest używane na zewnątrz. Kto nie będzie miał odpowiedniego obuwia, nie wejdzie na salę. Takie są wymogi Dyrekcji szkoły.
5. Szukamy do naszej salki ministranckiej kalendarza na 2009 oraz wiszącego zegara. Zachęcam do poszukiwań. Popytajcie, może gdzieś leży jakiś stary zegar albo natraficie na niepotrzebny kalendarz. Powodzenia! Oczywiście ja też będę się rozglądał.
6. Kilka osób prosiło o mojego maila. Oto on: P.Szymanski@jezuici.pl (moja komórka: 0695436816)
7. Przypominam o dyżurach!!!

Trzymajcie się ! Z Bogiem.
o. Piotr

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wyjazdnadjeziorko.pun.pl www.x-man.pun.pl www.narutolf.pun.pl www.gra-beyblade.pun.pl www.najlepszymenager.pun.pl