Ministranci

przy parafii Świętego Stanisława Kostki w Gdyni


#1 2008-09-21 10:04:40

o. Piotr

Prefekt

Zarejestrowany: 2008-09-13
Posty: 21
Punktów :   

Spraw kilka

Hej Bracia!
Serdecznie Was pozdrawiam. Kilka spraw:
1. Zaczeliśmy na Naszym Forum sondę dotyczącą wyboru nowego prezesa ministrantów. Zachęcam do udziału w myśl hasła: "Nic o nas bez nas". Decydujący głos należy do mnie, ale Wasza opinia jest dla mnie bardzo ważna.
2. Przypominam, że następna zbiórka ministrantów odbędzie się 27 września, jak zwykle o godz. 10.00, w Naszej ministranckiej salce. Kandydatów zapraszam w niedzielę, 28 września, na godz. 11.00 (również w Naszej salce). Ministrantów proszę o zapoznanie się z 9 rozdziałem Dziejów Apostolskich (dokładnie chodzi o wersety 1-30). Na najbliższej zbiórce zrobimy listę Naszych imienin i urodzin. Będzie czas na świętowanie:)
3. Postaramy się, aby na Naszym Forum pojawiały się artykuły z naszej ministranckiej gabloty. Chodzi o to, żeby każdy miał okazję do spokojnego zapoznania się z treścią, do czego zachęcam, bo arykuły są ciekawe. Wrześniowy artykuł "Złoty środek" już jest na stronie!!!
To na razie tyle. Pozdrawiam. Z Bogiem. o. Piotr

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutolf.pun.pl www.dolinasmoka.pun.pl www.x-man.pun.pl www.najlepszymenager.pun.pl www.gra-beyblade.pun.pl